Pigiausi skrydžiai į Berlyną iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai į Berlyną


Berlynas – Vokietijos sostinė. Tai miestas, kuriame yra daug lankytinų vietų, muziejų, stebuklingų architektūrinių pastatų – tiek ir dar daugiau traukia žmones atvykti į jį ir pamatyti viską savo akimis. Berlyne nuolatos vyksta įvairūs renginiai, festivaliai bei kitos pramogos, įdomios įvairaus amžiaus žmonėms. Jeigu planuojate kelionę į Berlyną, iš anksto pasirūpinkite, kad pigūs bilietai atsidurtų jūsų kišenėje.

Pigūs skrydžiai į Berlyną

Pigūs skrydžiai į Berlyną yra vykdomi iš įvairių lokacijų: Vilniaus, Kauno bei Latvijos sostinės Rygos. Rygą kiekvienas gali pasiekti labai nesunkiai. Tai vos keturios valandos keliaujant autobusu, o mašina, tikriausiai, Rygos oro uostą pasieksite dar greičiau. Pigūs skrydžiai į Berlyną iš Rygos ar į ją bus tada, jeigu pirksite bilietus iki kelionės pradžios likus bent jau pusei metų.
Pigūs skrydžiai į Berlyną iš Vilniaus būna tada, kai skrydžių bendrovės paskelbia įvairias akcijas. Kartais bilietai parduodami vos už 1 eurą, todėl žmonės skuba juos kuo greičiau išpirkti. Vis dėlto, jeigu randate skrydžiui į Berlynąakciją, paskubėkite ir pamatykite Vokietijos sostinę investavę į tai minimaliai.

Gero skrydžio bei malonaus laiko mieste.

Berlyno Oro uostai
  • Schoenefeld oro uostas SXF
  • Tegel oro uostas TXL
  • Brandenburg oro uostas BER