Pigiausi skrydžiai į Berlyną iš artimų oro uostų

Berlyno oro uostai


Berlynas – Vokietijos sostinė. Šį miestą dažnas renkasi ne tik savo atostogų, bet ir ilgojo savaitgalio objektu, kadangi jis nuo Lietuvos nėra labai nutolęs. Berlyne yra daug muziejų, įdomių architektūrinių pastatų, istorinio paveldo, restoranų ir kitų lankytinų vietų, kurios traukia turistus iš visų pasaulio šalių. Jeigu planuojate kelionę į Vokietijos sostinę, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais, taip pat susiplanuokite kelionę ir atostogas praleiskite maloniai.

Berlyno oro uostai

Kiekvienas žmogus, kuris ruošiasi keliauti į Berlyną, turėtų iš anksto ne tik nusipirkti pigius lėktuvo bilietus, susiplanuoti kelionę, susirasti nakvynės vietą, bet ir pasidomėti oro uostu, į kurį atskris. Berlyno oro uostai – švarūs bei tvarkingi, kiekvieną dieną aptarnaujantys tūkstančius žmonių iš viso pasaulio – ne tik atskrendančius, tačiau ir išskrendančius į kitas šalis.

Berlyno oro uostas – Tegelio

Šis Berlyno oro uostas yra tarptautinis, šiek tiek mažesnis už Schönefeld. Jisai vienas iš labiausiai užimtų, daugiausiai aptarnaujančių Vokietijos oro uostų. 2014 metų duomenimis jisai aptarnavo apie 20 mln. žmonių iš viso pasaulio šalių.
Naujas Berlyno oro uostas – Bradenburgo. Jisai turi savitą atsiradimo istoriją, o nauju jį galima pavadinti tik išimtinai. Šiam Berlyno oro uostui šiek tiek daugiau nei 20 metų. Keleivių jame taip pat būna labai daug, todėl jeigu tai jūsų atskridimo taškas, nenustebkite, nes turistų pamatysite nemažai.
Linkime gero skrydžio ir malonaus laiko Berlyne.

Berlyno Oro uostai
  • Schoenefeld oro uostas SXF
  • Tegel oro uostas TXL
  • Brandenburg oro uostas BER