Pigiausi skrydžiai į Berlyną iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Berlyną


Berlynas – Vokietijos sostinė. Tai turistų mėgstamas miestas, kasmet jų pritraukiantis iš visų pasaulio šalių. Berlyne yra daug lankytinų vietų, muziejų, restoranų, naktinių klubų, kurie vilioja žmones atvykti į šį miestą. Jeigu planuojate atostogas praleisti Berlyne, iš anksto pasidomėkite pigiais lėktuvo bilietais bei juos nusipirkite.

Skrydžiai į Berlyną iš Lietuvos yra vykdomi iš 2 lokacijų: (Vilniaus, Kauno) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Pigūs skrydžiai į Berlyną
Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, skrydžiai į Berlyną tapo dar labiau prieinami. Paskutinės minutės skrydžiai į Berlyną arba labai pigūs bilietai parduodami oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus. Skrydžio į Berlyną kaina priklauso nuo metų laiko, sezono bei nuo kitų įvairiausių peripetijų

Tiesioginiai skrydžiai į Berlyną
Tiesioginis skrydis į Berlyną yra vykdomas iš Vilniaus. Berlynas nuo Lietuvos sostinės Vilniaus yra nutolęs 1 022 km, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai galėsite mėgautis pasiekę savo kelionės tikslą. Skrydis į Berlyną praeis greitai, jeigu iš anksto pasirūpinsite savo laisvalaikiu lėktuve: pasiimsite knygą, nešiojamą kompiuterį arba kitą kokią nors priemonę.

Berlyno Oro uostai
  • Schoenefeld oro uostas SXF
  • Tegel oro uostas TXL
  • Brandenburg oro uostas BER