Pigiausi skrydžiai į Berlyną iš artimų oro uostų

Turizmas Berlyne


Turizmas Berlyne generuoja tikrai nemažą dalį biudžeto, tačiau nėra šio miesto pragyvenimo šaltinis. Kasmet žmonių, apsilankančių Vokietijoje, vis daugėja, skaičiai procentaliai auga. Pati Vokietija, kaip šalis yra stipri, galinga, įdomi, todėl kasmet ir pritraukia daug turistų iš viso pasaulio.

Turizmas Berlyne yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, kurie plūsta į Berlyną. Pigių skrydžių bendrovės pateikia viliojančiusskrydžių pasiūlymus tiek ilgesniam laikotarpiui, tiek ir savaitgaliui, todėl turizmas Berlyne vis gerėja, o žmonių srautas didėja. Pats miestas suteikia turistams galimybę pamatyti jį dar pigiau.

Turistus traukia ne tik galimybė apsilankyti daugelyje muziejų, bet ir apsilankyti pasaulinio lygio parodoje. Turizmo paroda Berlyne – tai paroda, kurioje dalyvauja dauguma pasaulio šalių atstovai, kurie pristato savo šalį, savo kultūrą, tradicijas, architektūrą, autentiškai pateikia amatus, šokius ar muziką. Todėl šioje parodoje įmanoma susipažinti ne tik su šalimi, kurią lankote, bet kartu truputį pažinti ir likusį pasaulį. Kai vyksta ši paroda, susisiekimas oru yra iš ties palankus ir geras. Skrydžių bendrovės pasirūpina, kad kelionė būtų patogi, greita, o svarbiausiai, pigi.

Turizmas Berlyne yra išvystytas. Galite įsigyti turisto kortelę (SchauLUST-MuseenBERLIN ticket arba Berlin’s Welcomecard ), kuri atidarys daug durų. Tai tikriausiai pagrindinis uždavinys, kurį turite padaryti vos atkeliavę į šį miestą. Abi Berlyno kortelės suteiks galimybę apsilankyti muziejuose pigiau arba visiškai nemokamai. Su  Berlin’s Welcomecard galėsite nemokamai naudotis viešuoju transportu, be jokių apribojimų.

Berlyno turizmo kortelė – išties protingas pasirinkimas jei į šį miestą atvykstate daugiau nei vienai dienai ir ketinate pamatyti daug įdomių dalykų.

Berlyno turizmo informacijos centras maloniai suteiks jums visą pageidaujamą informaciją, kurios jums gali prireikti atostogaujant šiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba tiek anglų, tiek prancūzų, ispanų kalbomis. Todėl,  norint susikalbėti, neturėtų kilti jokių bėdų. Taip pat ir vietiniai žmonės kalba šiomis kalbomis, todėl norėdami surasti tam tikrą vietą, galite jų drąsiai paklausti. Patarimas: išmokite pasakyti keletą frazių vokiškai: mokėkite pasisveikinti, paklausti ar žmogus kalba kita kalba, atsisveikinti, padėkoti. Jas mokėdami, šimtu procentų gausite vietinių žmonių palankumą ir pagalbą.

Turizmas Berlyne – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

Berlyno Oro uostai
  • Schoenefeld oro uostas SXF
  • Tegel oro uostas TXL
  • Brandenburg oro uostas BER