Pigiausi skrydžiai į Berlyną iš artimų oro uostų

Savaitgalis Berlyne


Jeigu atėjo pirmadienis, o jūs jau galvojate ką nuveikus ateinantį savaitgalį, vadinasi – laikas atostogoms. Tik gerai pailsėjęs žmogus, šiek tiek ištrūkęs iš rutinos, pažinęs ir sužinojęs daug įvairiausių dalykų gali vėl grįžti į savo kasdienybę, tačiau su visai kitu požiūriu į gyvenimą, savo darbą ir patį save. Todėl, jeigu galvojate, kuris miestas bus jūsų sekančio savaitgalio kelionė – Berlynas yra tam tinkamas variantas.

Paieškoję internete, tikrai galite atrasti pigių skrydžių pasiūlymų ne tik ilgoms atostogoms, bet ir trumpam savaitgaliui. Bilietų kainos šiais laikais gali suvilioti kiekvieną žmogų. Trumpas atostogas Berlyne gali atpirkti brangūs savaitgalio malonumai, todėl pamatyti kažką naujo už tą pačią kainą, kurią išleistumėte pasilikę gimtajame mieste, tikrai verta bei naudinga.

Berlynas kasmet pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio, išsiilgusių atostogų džiaugsmo, todėl ilgasis savaitgalis Berlyne įtrauks į neužmirštamą pramogų bei linksmybių sūkurį, neleisiantį užmiršti laiko, praleisto šiame mieste.

Savaitgalis Berlyne pasiūlys pačių įvairiausių pramogų, nuo galerijų, muziejų ir kitų lankytinų vietų lankymo, iki siautulio naktiniuose klubuose, baruose bei restoranuose. Taip pat nederėtų užmiršti ir nemokamų renginių, vykstančių tiesiog gatvėse ar miesto skveruose. Pasivaikščiokite po miestą, susipažinkite su Berlyno istorija, kurios pilnas kiekvienas kampas.

Savaitgalis Berlyne – prabėgs greitai, todėl neužmirškite fotoaparato ir įamžinkite įdomiausias savaitgalio akimirkas.

Berlyno Oro uostai
  • Schoenefeld oro uostas SXF
  • Tegel oro uostas TXL
  • Brandenburg oro uostas BER