Pigiausi skrydžiai į Berlyną iš artimų oro uostų

Gyvenimas Berlyne


Tikriausiai, ne vienas pagalvoja apie gyvenimą svetimoje šalyje. Palikti visą, jau susikurtą gyvenimą Lietuvoje ir tiesiog išlėkti pagyventi kitur, pažinti kitą kultūrą, kitus žmones, susikurti naują gerbūvį, galbūt įsimylėti, įsimylėti šalį, kuri jus priima. Gyventi Berlyne norėtų ko gero ne kiekvienas, tačiau atsiranda ir tokių, kuriuos Vokietija labai domina ne tik savo įdomia praeitimi, istorija, bet ir pačia kultūra, tvarkingumu, švara ir tradicijomis. Deja, dažnai, svajonės lieka tik svajonėmis, todėl norėdami pažinti kitą šalį, renkamės atostogas į ją ir stengiamės ten apsistori kurį laiką, kiek įmanoma ilgiau.

Gyvenimas Berlyno mieste vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką. Taip pat ir nuo to, kokias pramogas pasirinksite, kuriuos objektus norėsite pamatyti ir dar daug kitų faktorių lems jūsų nuomonę apie Berlyną.

Nenuostabu, kad Berlyne, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiuose Berlyno gyvenimas plaukia sava vaga. Gyvenimas Berlyne yra įdomus. Norėdami pažinti šį miestą, vokiečių tradicijas ir kultūrą, apsistokite kiek įmanoma ilgiau.

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Berlyne yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų.

Gyvenimas Berlyne sužavės poilsiautojus atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Berlyno gatvėse sulėtėja ir aptingsta.

Berlyno Oro uostai
  • Schoenefeld oro uostas SXF
  • Tegel oro uostas TXL
  • Brandenburg oro uostas BER