Pigiausi skrydžiai į Berlyną iš artimų oro uostų

Apsipirkimas Berlyne


Jeigu pasirūpinote lėktuvų bilietais į Berlyną, susiradote nakvynę, sekantis žingsnis – susiplanuoti, kurias įžymias vietasaplankysite, ką norėtumėte pamatyti ar išmėginti. Apsipirkimas Vokietijoje, Berlyne – tai punktas, kurio būtina nepamiršti pasižymėti savo sąraše.

Apsipirkimas Berlyne – daugelio žmonių mėgstama veikla atvažiavus į šį miestą. Tai iš ties geras laisvalaikio praleidimo būdas, ypač jeigu oras lauke netinka pasivaikščiojimams po miestą. Todėl, turėdami laiko, nepraleiskite šios galimybės.

Berlyne apsipirkti mėgsta ne tik jaunimas, bet ir vyresnio amžiaus žmonės, kadangi šiame mieste yra įvairiausių parduotuvių įvairaus amžiaus grupės žmonėms.

„Galerie Lafayette“ prekybos centras yra bene labiausiai lankomas tiek vietinių žmonių, tiek ir turistų. Jame įsikūrusios garsiausių prekės ženklų parduotuvės, tokios, kaip pavyzdžiui, Gucci ar Dolce&Gabanna.

Potsdamer Platz Arcaden  – tai prekybos centras, kurį vietiniai gyventojai vadina „apsipirkimo rojumi“. Tiek drabužių ir batų parduotuvių, tiek kavinių, restoranų, pramogų gausa nustebintų kiekvieną, užsukusi čia apsižvalgyti.

Kurfürstendamm labai žymi parduotuvių alėja, esanti Berlyne. Joje įsikūrusios garsiausių pasaulyje dizainerių, taip pat populiarių prekės ženklų parduotuvės. Žmonės, kurie domisi mada ir netgi kurie nesidomi, stengiasi būtinai čia apsilankyti ir nusipirkti gražų drabužėlį, batų porą ar unikalų aksesuarą.

Išpardavimai Berlyne, kaip ir kituose pasaulio miestuose vyksta vasaros bei žiemos viduryje. Vasaros išpardavimai Berlyne – traukte traukia atvykėlius. Jų metu galima įsigyti drabužius su didelėmis nuolaidomis, kurių galbūt daugelis neįpirktų be akcijos. Per šiuos išpardavimus galite savo spintą papildyti apranga, tinkančia visiems sezonams, taip pat nupirkti lauktuvių draugams, laukiantiems jūsų gimtojoje šalyje.

Apsipirkimas Berlyne – malonus užsiėmimas tiek moterims, tiek ir vyrams. Vis dėlto, jeigu atostogaujate su žmogumi, kurį apsipirkinėjimas vargina, Berlyno miestas turi kitų įvairiausių pramogų, kurias gali pasiūlyti laikui „prastumti“.

Berlyno Oro uostai
  • Schoenefeld oro uostas SXF
  • Tegel oro uostas TXL
  • Brandenburg oro uostas BER