Pigiausi skrydžiai į Berlyną iš artimų oro uostų

Vilnius - Berlynas


Berlynas – Vokietijos sostinė. Tai miestas, į kurį kasmet atvažiuoja turistai iš visų pasaulio šalių, norintys pažinti vokiečių kultūrą, Berlyno lankytinas vietas ir kitus objektus, kurių pilna šiame mieste. Veiklos jame ras kiekvienas, tiek jaunas, tiek ir vyresnio amžiaus žmogus. Jeigu keliaujate su šeima, susiderinkite ir nuspręskite, kurios lankytinos vietos įdomios jums visiems. Susiplanavę kelionę, iš anksto pasirūpinkite pigiais lėktuvo bilietais.

Vilnius – Berlynas skrydžiai

Vilnius – Berlynas skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Berlynas nuo Vilniaus nėra labai atitolęs (Vilnius – Berlynas atstumas: 1 022 km), todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje. Kadangi Vilnius – Berlynas atstumas yra nedidelis, kiekvieną savaitę į jį vykdomi tiesioginiai skrydžiai, ypač mėgstami šeimų su mažais vaikais. Niekam ne paslaptis, kad vaikai nemėgsta ilgų kelionių, todėl pasirinkę tiesioginį Vilnius – Berlynas skrydį, būsite ramūs ir užtikrinti, kad mažieji nepavargs.

Vilnius – Berlynas tiesioginiai skrydžiai
Vilnius – Berlynas tiesioginiai skrydžiai pastaruoju metu yra dažnas reiškinys mūsų oro uoste, tad skrendant be persėdimų kelionė bus dar malonesnė bei neprailgs. Iš anksto nusipirkite Vilnius – Berlynas – Vilnius lėktuvo bilietus ir ramiai laukite artėjančių atostogų.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Berlynas Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Berlynas Wizzair kelionių pasiūlymai

Vilnius – Berlynas skrydis bus pigus, jeigu pasirūpinsite bilietais iki išskridimo datos likus maždaug pusei metų, blogiausiu atveju penkiems mėnesiams. Taip pat Vilnius – Berlynas skrydis bus pigus tada, kai skrydžių bendrovės paskelbs akcijas bilietams arba paskutinės minutės pasiūlymus.

Berlyno Oro uostai
  • Schoenefeld oro uostas SXF
  • Tegel oro uostas TXL
  • Brandenburg oro uostas BER