Pigiausi skrydžiai į Berlyną iš artimų oro uostų

Ryga - Berlynas


Latvijos bei Vokietijos sostinė – du įdomus miestai. Tiek Ryga, tiek ir Berlynas pasižymi unikaliais architektūriniais pastatais, lankytinomis vietomis, muziejais. Keliaudami į šiuos miestus pamatysite daug įdomiausių restoranų, paminklų, statulų, naktinių klubų ir kitų objektų, kurie traukia turistus. Jeigu planuojate savo kelionę į Berlyną, tačiau jums reikiamu metu nėra skrydžių iš Lietuvos, optimaliausia išeitis tokiu atveju – skrydis Ryga – Berlynas.

Skrydžiai Ryga – Berlynas

Ryga – Berlynas skrydžiai vyksta kiekvieną savaitę iš pagrindinio Latvijos sostinės oro uosto. Skrydžių padaugėja vasaros bei žiemos sezonais, kai turistai iš viso pasaulio suguža į miestus, norėdami turiningai praleisti laisvalaikį bei pamatyti kaip Berlynas pasipuošęs Kalėdų ir Naujųjų metų laikotarpiu.
Ryga – Berlynas pigūs lėktuvų bilietai parduodami iki skrydžio likus pusei metų, kartais penkiems mėnesiams. Taip pat jie būna pigūs, kai skrydžių bendrovės paskelbia akcijas arba pateikia paskutinės minutės bilietų pasiūlymus. Vienų atostogų metu nepraleiskite progos susipažinti ne tik su Berlynu, bet ir su Ryga. Skrydis Ryga – Berlynas netruks ilgai, todėl galėsite mėgautis atostogomis vos už kelių valandų. Linkime malonaus laiko Latvijos bei Vokietijos sostinėse.

Berlyno Oro uostai
  • Schoenefeld oro uostas SXF
  • Tegel oro uostas TXL
  • Brandenburg oro uostas BER