Pigiausi skrydžiai į Berlyną iš artimų oro uostų

Kaunas - Berlynas


Apie Berlyną galite skaityti internete, žiūrėti įvairius istorinius filmus, klausytis draugų istorijų, kurie buvo šiame mieste. Tačiau, tikrai nepažinsite miesto tik apie jį klausydamiesi. Jeigu norite susipažinti su Vokietijos sostine, susiplanuokite savo atostogas ir nusipirkite lėktuvo bilietus į Berlyną. Jeigu gyvenate Kaune, pasirūpinkite, kad Kaunas – Berlynas bilietai jums kainuotų kuo pigiau.

Kaunas – Berlynas skrydžiai

Kaunas – Berlynas skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Berlynas nuo Kauno nėra labai atitolęs (Kaunas – Berlynas atstumas: 992 km), todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Kaunas – Berlynas lėktuvu pasiekiamas labai greitai. Jeigu skrydžio metu nenorite praleisti laiko veltui, iš anksto pasirūpinkite savo veikla lėktuve. Pasiimkite knygą, nešiojamą kompiuterį, žurnalą ar kitą priemonę, padedančią įdomiai praleisti laisvalaikį.

Kaunas – Berlynas lėktuvo bilietus galite užsisakyti internete. Tai pats paprasčiausias, greičiausias ir laiko sutaupantis sprendimas. Bilietai internetu užsakomi labai paprastai, vos kelių mygtukų paspaudimu. Svarbiausias dalykas, kurį turėtumėte padaryti prieš pirkdami bilietus – susiplanuoti kelionės datą.

Linkime gero skrydžio bei malonių atostogų Berlyne.

Berlyno Oro uostai
  • Schoenefeld oro uostas SXF
  • Tegel oro uostas TXL
  • Brandenburg oro uostas BER