Pigiausi skrydžiai į Berlyną iš artimų oro uostų

Bilietų kainos į Berlyną


Berlynas – Vokietijos sostinė, apie kurią kiekvienas gali skaityti internete, klausytis draugų pasakojimų, žiūrėti įvairias filmus, tačiau taip ir nepamatyti tikrojo miesto grožio. Jeigu norite pažinti Berlyną bei vokiečių kultūrą, tradicijas, iš anksto susiplanuokite kelionę ir nusipirkite pigius lėktuvo bilietus.

Skrydžio kainos į Berlyną

Bilietų kainos į Berlyną visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašios, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai čia vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai Vokietijos sostinė sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Bilietų kainos į Berlyną taip pat yra gana didelės perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Pigios kainos į Berlyną bus tada, jei juos įsigysite likus pusmečiui ar penkiems mėnesiams iki skrydžio pradžios. Tokiu būdu planuojamos atostogos leis sutaupyti ir daugiau išleisti atostogų metu.
Taip pat, bilietų kainos į Berlyną pradžiugins mėgstančius atostogauti ar visus, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių daug skraido.

Planuokite savo keliones iš anksto ir nenusivilsite – bilietus nusipirksite pigiau. Gero skrydžio!

Berlyno Oro uostai
  • Schoenefeld oro uostas SXF
  • Tegel oro uostas TXL
  • Brandenburg oro uostas BER