Pigiausi skrydžiai į Berlyną iš artimų oro uostų

Berlynas - Vilnius


Vokietija – šalis, kasmet pritraukianti tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Žmones traukia ne tik įdomūs miestai, kraštovaizdis, bet ir vokiečių kultūra. Tai iš ties punktualūs, mandagūs ir išsilavinę žmonės, žinantys daug istorijų apie Vokietiją. Jeigu planuojate kelionę į šią šalį, būtinai aplankykite svarbiausią Vokietijos miestą – Berlyną. Iš anksto susiplanuokite kelionę bei įsigykite lėktuvo bilietus, kuriuos perkant į abi puses, sutaupysite laiko.

Berlynas – Vilnius skrydžiai

Berlynas – Vilnius skrydžiai vykdomi kiekvieną savaitę. Kartais skrydžių padaugėja, dažniausiai, vasaros sezonu bei šventinėmis gruodžio dienomis. Vasarą turistai planuojasi savo atostogas ir nori aplankyti Vokietiją bei kitas pasaulio šalis. Žiemą žmonės grįžta namo į gimtinę arba lekia į tuos miestus, kurių šventinės tradicijos juos domina. Berlynas nuo Vilniaus nėra labai nutolęs. Berlynas – Vilnius atstumas: 1 022 km – o tai iš ties labai mažai. Skrydis neprailgs, tačiau pasirūpinkite savo veikla lėktuve ir ją praleiskite turiningai bei įdomiai.
Berlynas – Vilnius lėktuvo bilietai pigiausi būna tada, kai skrydžių bendrovės paskelbia akcijas arba pateikia paskutinės minutės pasiūlymus. Radę tokį pasiūlymą nedelskite, nes pigūs lėktuvo bilietai išperkami labai greitai. Gero skrydžio bei malonaus poilsio Berlyne.

Berlyno Oro uostai
  • Schoenefeld oro uostas SXF
  • Tegel oro uostas TXL
  • Brandenburg oro uostas BER