Pigiausi skrydžiai į Berlyną iš artimų oro uostų

Berlynas - Kaunas


Berlynas – įdomus miestas. Apie jį turistai atsiliepia tik geriausiais žodžiais. Ką veikti Vokietijoje jums gali diktuoti pats miestas, nepriklausomai nuo to, kokiu metu jūs į jį atvyksite. Atminkite, kad jei vykstate į Berlyną turizmo metu, įsivelsite į nuotykių sūkurį, o šaltuoju metų periodu galėsite nieko netrukdomi ramiai pailsėti ir atsipūsti užmiršę darbus bei rūpesčius. Jeigu planuojate kelionę į Vokietijos sostinę, iš anksto pasirūpinkite, kad Kaunas – Berlynas bei atgaliniai Berlynas – Kaunas lėktuvo bilietai kainuotų jums kuo pigiau.

Berlynas – Kaunas skrydžiai

Berlynas – Kaunas lėktuvu pasiekiamas iš pagrindinio Vokietijos sostinės oro uosto. Skrydžiai į Lietuvą bei iš jos vykdomi kiekvieną savaitę, kartais netgi dažniau. Skrydžių padaugėja žiemą, švenčių laikotarpiu bei vasaros sezonu. Kaunas nuo Berlyno nėra labai nutolęs (Berlynas – Kaunas atstumas: 992 km), todėl skrydis neprailgs ir jūs greitai galėsite mėgautis savo atostogomis.
Berlynas – Kaunas lėktuvo bilietai parduodami internetu. Tai pats paprasčiausias, greičiausias ir laiko sutaupantis sprendimas. Laikas kiekvienam žmogui yra labai svarbus, todėl nenorėdami jo švaistyti, nusipirkite lėktuvo bilietus internetu.

Berlyno Oro uostai
  • Schoenefeld oro uostas SXF
  • Tegel oro uostas TXL
  • Brandenburg oro uostas BER