Pigiausi skrydžiai į Berlyną iš artimų oro uostų

Berlyno metro


Jeigu atvykote į Berlyną ir planuojate pamatyti įžymiausias bei lankomiausias šio miesto vietas, supažindiname jus su greičiausiu objektų pasiekimu – viešuoju transportu.

Vokiečiai – švarūs, tvarkingi ir punktualūs žmonės, todėl tiek jų apgyvendinimo sektoriai, tiek ir viešasis transportas pasižymi šiomis savybėmis. Berlynas yra labai didelis miestas, todėl aplankyti visus numatytus objektus reikia laiko, tad norėdami į juos nukakti, ne tik turistai, bet ir vietiniai žmonės renkasi viešąjį transportą. Tam, kad galėtumėte juo važiuoti, būtina nusipirkti vienkartinį, dienos arba, jeigu keliaujate su draugais – grupinį bilietą. Šių bilietų kainos skiriasi ir priklauso nuo to, kiek kartų norite važiuoti bei nuo to, kokiu transportu.

Berlyno metro – greičiausia ir patogiausia priemonė, norint pasiekti bet kurią miesto vietą. Metro Berlyne veikia kiekvieną dieną nuo 5 valandų ryto iki 1 valandos nakties. Miestas  suteikęs unikalią galimybę kiekvienam žmogui savaitgalį važiuoti U1 ir U9 linijomis visą parą. Todėl, nusprendę aplankyti naktinius klubus ar barus šeštadienį, drąsiai galėsite grįžti namo su Berlyno metro bet kurią paros minutę. Metro kainos Berlyne priklauso nuo to, kokį atstumą planuojate važiuoti, taip pat kurią liniją pasirinkote.

Berlyno mieste yra didelis autobusų tinklas. Jie kursuoja į visas miesto vietas, todėl reikiamus objektus aplankysite greitai ir patogiai. Keleiviai tiek į autobusus, tiek ir į tramvajus įleidžiami pro priekines duris. Nusipirkti važiavimo bilietą galite pas vairuotoją arba Berlyno stotyje, stotelėse.

Jeigu nenorite važiuoti viešuoju transportu – automobilių nuoma yra optimaliausias variantas. Berlyno mieste yra daug automobilių nuomos punktų, kur galite tai padaryti. Pagrindinė taisyklė norint išsinuomoti automobilį: reikia turėti vairuotojo pažymėjimą, būti ne jaunesniam nei 21 metų, nuomojantis pateikti asmens tapatybę liudijantį dokumentą.

Linkite saugios kelionės ir malonių įspūdžių!

Berlyno Oro uostai
  • Schoenefeld oro uostas SXF
  • Tegel oro uostas TXL
  • Brandenburg oro uostas BER